27 czerwca 2017   20:06

wróć na stronę aktualności Zajęcia sportowe dla Seniorów 60+

Nową formę aktywności dla Seniorów z naszego osiedla proponujemy w formie zajęć sportowych z wykorzystaniem pierścieni wibrujących „smovery”. Zajęcia finansowane są przez Urząd Miasta Gliwice w ramach Budżetu Obywatelskiego na rok 2017 (wniosek złożony w 2016 roku) oraz współorganizowane przez Radę Osiedla Stare Gliwice, która zapewnia miejsce, tj. salę gimnastyczną w szkole (Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 13 w Gliwicach).

Zajęcia prowadzone będą w dwóch grupach do 20 osób w każdej grupie w okresie od 7 września do około 21 grudnia bieżącego roku. Termin zajęć może ulec zmianie ze względu na nowy plan zajęć lekcyjnych obowiązujący od nowego roku szkolnego. Ostateczny termin zajęć zostanie podany w drugiej połowie sierpnia.

Prosimy o przesyłanie wypełnionych formularzy zgłoszeń (dostępnie poniżej) w formie elektronicznej (skan) na adres e-mail office@vitaspot.pl w terminie od 3 lipca od godziny 8:00, do 10 lipca do godziny 15:00. Zgłoszenie uczestnictwa proszę przesyłać w wyżej wymienionym terminie z zaznaczeniem preferowanej grupy.

O kwalifikacji uczestników do danej grupy decyduje kolejność zgłoszeń. Jeżeli ilość zgłoszeń będzie większa niż ilość miejsc, ostateczna lista uczestników zostanie ustalona w wyniku losowania.

Szczegółowe informacje są dostępne w załącznikach.


Witaj na stronie Rady Dzielnicy Stare Gliwice!

Zapraszamy do zapoznania się z poszczególnymi działami oraz kontaktu z nami.

©2023 Rada Dzielnicy Stare Gliwice