21 czerwca 2018   12:48

wróć na stronę aktualności Waryński Cup 2018

Zapraszamy wszystkich sympatyków piłki nożnej w dniu 23 czerwca, od godziny 09.00 do ok. 18-19.00, na turniej piłki nożnej „Waryński Cup 2018”. Jest to inicjatywa grupy młodzieży wspierana od 2012 roku przez Radę Osiedla, która cieszy się popularnością wśród mieszkańców Starych Gliwic.
W tym roku na boisku przy ul. Sadowej spotka się 11 drużyn, które walczyć będą o puchar Waryński CUP 2018.

11 drużyn zostało podzielonych na 3 koszyki, zgodnie z rankingiem trzech ostatnich turniejów.
Tak jak każdego roku, do grupy A trafił Fasberg Gliwice, który tradycyjnie jako gospodarz otworzy turniej. W grupie A oraz B znalazły się 4 drużyny, natomiast w grupie C  3 drużyny. Mecze w fazie grupowej trwać będą w grupach A oraz B  14 minut, natomiast grupie C 20 minut. Do fazy pucharowej awansują trzy najlepsze  drużyny z grupy A i B oraz dwie najlepsze drużyny z grupy C. W każdej edycji trzy najlepsze drużyny, które znajdą się na podium, otrzymają pamiątkowe puchary, medale, piłki oraz zaproszenie na pizzę do Restauracji Trattoria Castello.
Dodatkowo przyznawane będą nagrody indywidualne (statuetka dla króla strzelców oraz dla najlepszego bramkarza). Nagrody w postaci pucharów oraz medali dostarczy Rada Osiedla Stare Gliwice.

Szczegółowe informacje znajdują się tutaj:  załącznik nr 1 i  załącznik nr 2

Serdecznie zapraszamy!


Witaj na stronie Rady Dzielnicy Stare Gliwice!

Zapraszamy do zapoznania się z poszczególnymi działami oraz kontaktu z nami.

©2022 Rada Dzielnicy Stare Gliwice