15 marca 2018   14:27

wróć na stronę aktualności Kultura.gliwice.eu i Turystyka.gliwice.eu – nowe strony miasta

Szanowni Państwo,

niedawno Wydział Kultury i Promocji Miasta Urzędu Miejskiego w Gliwicach uruchomił dwie nowe witryny internetowe – kulturalną (kultura.gliwice.eu) i turystyczną (turystyka.gliwice.eu). Zachęcam do korzystania z tych stron oraz przekazania tej informacji innym osobom.

Strona kultura.gliwice.eu to z jednej strony szczegółowy rozkład jazdy, dzięki któremu zawsze będą Państwo na bieżąco z nadchodzącymi wydarzeniami, z drugiej ? zbiór informacji o miejskich instytucjach kultury. W serwisie są także informacje na temat możliwości ubiegania się o dofinansowanie inicjatyw organizowanych przez stowarzyszenia i fundacje (w zakładkach KONKURSY i MAŁE GRANTY).
Nowy serwis kulturalny mogą współtworzyć także organizatorzy imprez. Informacje o przygotowywanych wydarzeniach można zamieszczać samodzielnie. Wystarczy kliknąć DODAJ WYDARZENIE na stronie głównej, uzupełnić i formularz i zaczekać na akceptację administratora serwisu.

Turystyka.gliwice.eu to ciekawe miejsca, cenne zabytki, interesujące muzea, hotele, hale sportowe, pływalnie, restauracje i puby – zebrane w jednym miejscu i przystępnie opisane. Wszystkie atrakcje są naniesione na plan miasta. Na stronie można także wyszukać nadchodzące wydarzenia kulturalne – najciekawsze wystawy, koncerty i warsztaty, w których warto wziąć udział podczas pobytu w Gliwicach.
Dzięki nowej witrynie miasto można obejrzeć jeszcze przed przyjazdem – najatrakcyjniejsze miejsca można zwiedzić wirtualnie albo zobaczyć niesamowite panoramy 360 stopni. Stronę uzupełnia także elektroniczna wersja przewodnika po Gliwicach i archiwum filmów turystycznych.


Witaj na stronie Rady Dzielnicy Stare Gliwice!

Zapraszamy do zapoznania się z poszczególnymi działami oraz kontaktu z nami.

©2022 Rada Dzielnicy Stare Gliwice