wróć na stronę główną Galeria

  Dzień Flagi Rzeczypospolitej Polskiej

  Z okazji Dnia Flagi Członkowie Rady Osiedla Stare Gliwice wręczali chorągiewki biało-czerwone mieszkańcom naszego Osiedla. Akcja spotkała się z aprobatą mieszkańców. Na ręce aktywnych Członków RO tj. Pani T. Głuszczyszyn, Pani K. Kamińskiej oraz Panu St. Kristmanowi podziękowania składa Przewodnicząca Zarządu Osiedla Stare Gliwice Danuta Gąsior.

  Prelekcja dotycząca praw konsumenta

  W dniu 24.01.2018 odbyła się prelekcja dotycząca praw konsumenta prowadzona przez Panią Annę Nidzińską głównego specjalista ds. ochrony praw i interesów konsumentów.

  Spotkanie dotyczące zmian Budżetu Obywatelskiego

  W dniu 18.01.2018 r odbyło się spotkanie z mieszkańcami, dotyczące zmian Budżetu Obywatelskiego, w którym uczestniczyła Pani Katarzyna Śpiewok – Dyrektor Urzędu Miasta.

  Mikołajkowe spotkania teatralne

  W dniu 01.12.2017r. odbyły się spektakle teatralne połączone z drobnymi upominkami przygotowanymi dla najmłodszych uczestników przez RO Stare Gliwice.

  Tablica Informacyjna

  Tablica informacyjna przy ZSO 13 sfinansowana ze Środków Rady Osiedla Stare Gliwice.

  Budżet Obywatelski 2016 – zadanie inwestycyjne

  Nowa inwestycja zrealizowana przez MZUK w ramach środków pozyskanych z Budżetu Obywatelskiego z roku 2016, a odebrana przez Zarząd RO w dniu 27.10.2017 r.

  Wycieczka do Krakowa i Wieliczki

  W dniu 28.09.2017r. odbyła się wycieczka do Krakowa i Wieliczki.

  Piknik Seniora

  W dniu 02.09.2017 r. odbył się Piknik Seniora w Gliwicach.

  Nieodpłatne zajęcia sportowe

  W dniu 05.09.2017 r. rozpoczęły się nieodpłatne zajęcia sportowe z pierścieniami wibrującymi prowadzone przez profesjonalnego trenera Panią Małgorzatę Szymczyk. Zajęcia cieszą się dużą popularnością.

  VIII Waryński Cup

  W sobotę 24.06 na boisku przy ulicy Sadowej została rozegrana kolejna, już VIII edycja Waryński Cup. Turniej był organizowany przez osiedlową drużyna futsalu Fasberg Gliwice oraz Radę Osiedla Stare Gliwice. W rywalizacji o puchar stanęło 12 zespołów. Były to drużyny z osiedla oraz spoza. W tym roku gościliśmy drużyny z Łabęd, Zabrza oraz Czechowic.

  
  Witaj na stronie Rady Osiedla Stare Gliwice!

  Zapraszamy do zapoznania się z poszczególnymi działami oraz kontaktu z nami.

  ©2019 Rada Osiedla Stare Gliwice